Blog large Thumbnails

Markaların Sosyal Medyada Dikkat Etmesi Gereken 7 Önemli Detay

Markaların, etkili sosyal medya yönetimi gerçekleştirmesinde hataları en aza indirmesi ve başarılı içerik düzeyini yakalaması çok önemlidir. Yapılacak olan en ufak bir hata bile marka yönetiminde ciddi geri dönüşlere sebep olacağı için, markalar, etkili sosyal medya yönetiminde detay gibi görünse de aşağıda bahsi geçen noktalara dikkat etmelidir.

devamı

Google’da Başarısı Yüksek Mobil Reklamlar Oluşturabilmek İçin 5 İpucu

Reklam türleri içerisinde sağlam bir etkisi olan Google reklamları bu sene de kendisine olumlu değişiklikler kattı. Google reklamlar, diğer reklam modellerine göre daha kapsamlı ve daha kolay reklam verilebilir bir yapıyla karşımızda.

devamı

E-posta Konu Satırında Emoji Kullanırken Dikkat Edilmesi 6 Detay

Günlük hayatımızda kullandığımız e-postaların, konu alanında, severek kullandığımız emojilere yer vermek, etkili pazarla stratejileri açısından ne kadar doğru? E-postaların konu kısmında emoji kullanılmak isteniyorsa eğer pazarlama açısından dikkate alınması gereken önemli noktalara dikkat edilmesi gerekiyor.

devamı

Bir Dijital Pazarlama Ajansı İle Çalışmak Markanıza Neler Kazandırır?

Teknolojinin hızla değişmesi, pazar ve rekabetin de hızla ilerlemesine yol açıyor. Hal böyle olunca, bu hızlı değişime de ayak uydurmakta zorlanmalar yaşanabiliyor. Dijital pazarlama açısından;

devamı

Etkili Bir Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi Oluşturmanın 7 Temel Adımı

Marka bilinirliğinin arttırılması açısından, sosyal medya kullanımı büyük önem taşımaktadır. Ancak bu noktada en etkili pazarlama stratejisini oluşturmak gerekiyor. Araştırmalar; sosyal medya’nın %90 oranında etki sağladığını gösteriyor. Maalesef şirketlerin büyük bir kısmı, sosyal medya üzerinde doğru pazarlama taktiğini uygulamakta başarısız kalıyor. Peki Etkili bir sosyal medya pazarlama stratejisini nasıl oluşturabiliriz? Sizin için Etkili sosyal medya pazarlama stratejisi oluşturmanın 7 temel adımını sıraladık.

devamı

Twitter’da Etkili İletişim İçin 7 İpucu

Takipçi satın almadan organik şekilde kitle elde etmek için, twitter üzerinde dikkat edilmesi gereken bazı adımlar bulunmakta. Bunun yanında, elde edilen kitleyle etkili bir şekilde iletişim kurmakta önemli. İşte Twitter’da Etkili İletişim İçin 7 İpucunu sizler için sıraladık.

devamı

Instagram Keşfette İçeriklerinize Nasıl Daha Çok Gösterim Elde Ettirirsiniz?

Sosyal medya kullanımında Instagram son yıllarda popüler bir hale geldi. Bu da sosyal medya kullanıcılarının tanınabilirliğini arttırabilmesi açısından oldukça önem taşıyor. Kullanıcıların popülerlik kazanabilmesi açısından, Instagram Keşfet kısmı en önemli noktalardan biri haline geldi. Peki Instagram Keşfet bölümünde içeriklerin daha çok gösterim elde etmesi için yapılması gereken adımlar nelerdir?

devamı

Instagramda Organik ve Hedef Kitle Doğrultusunda Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Instagram özellikle son 2 yılı aşkın süredir sosyal medya ağları içerisinde popülerliğini koruyor. Bu durum geniş kitlelere ulaşmak açısından iyi bir avantaj sağlamakta. Peki Instagramda organik ve hedef kitle doğrultusunda takipçi sayısını nasıl arttırabilirsiniz? Instagram üzerinde takipçi sayınızı arttırabilmeniz için yapmanız gerekenleri sıraladık.

devamı

Sosyal Medya Raporu Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Madde

Dijital platformda yapılan tüm çalışmaların yer aldığı sosyal medya raporu, müşteri ile aranızdaki en önemli bilgilendirme yoludur. Bu nedenle, sosyal medya raporu hazırlama aşamasında; yalın, sade ve şeffaf olma gibi önemli adımlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca, hazırlanan rapor ile, bir sonraki adımınızın nasıl olması gerektiğini de belirleyebileceksiniz. Peki, sosyal medya raporu hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Hangi adımlar ile müşteri ile aranızdaki iletişimi daha net bir şekilde kurabilirsiniz?

devamı

Online Bir Marka Yaratırken Güven Oluşturmak İçin 10 Adım

Online marka yaratma sürecinde başarılı olabilmek için güven duygusunun oluşturulması gerekmektedir. Bunun için oluşturulacak marka üzerinde detaylıca araştırılma yapılması gerekiyor. Online platformlar yeniliklerden çok çabuk etkilendiğinden, güveni sağlamlaştırmak için yapılması gereken adımlar bulunmaktadır. Peki, online bir marka yaratırken güven oluşturmak için yapılması gereken 10 adım ne olmalı?

devamı