Vitamin Deposu

Dijital Pazarlama Planı Neden Önemlidir ve Nasıl Yapılır?

İnsanların beynini yönetemez ya da diğer bireyler ile ne konuştuklarına siz karar veremezsiniz. Ancak onlara konuşabilecekleri bir gündem oluşturabilirsiniz. Bunu da sürekli olarak markanızı onlara hatırlatarak ve onlara bilgilendirme mesajları göndererek yapabilirsiniz. İşte dijital iletişim bu anlama gelir. Dijital iletişim, insanlarla etkileşim içinde olmaktır.

devamı

İnternetten Yeni Müşteri Nasıl Bulunur?

İnternet yeni bir dünya düzeni!

Müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle daha kolay iletişim kurmanızı sağlayan bir mecra aslına bakarsanız. Müşterinin güvenini kazanma konusunda ise sizlere en iyi yolları sunan bir oluşum. Öncü markalardan biri olmanızı ve rakiplerinizi sollamanızı da sağlayabilen bir platform! Çünkü iletişim tek taraflı değil. Müşterilerinizle sürekli etkileşim halindesiniz. İyi iletişimin sattıramayacağı hiçbir şey yoktur.

devamı

Google Adwords Reklamları ile Nasıl Yeni Müşteri Bulunur?

Google Adwors reklamlarına yapacağınız ufak bir yatırım size ne gibi bir fayda sağlar öğrenmek ister misiniz? Markanızın sunduğu hizmetleri ya da ürünleri Google’da arayan bir bireyi düşünelim. Bu birey aynı zamanda sizin potansiyel müşterinizdir. Hizmetinizi ya da ürünlerinizi aratan bu potansiyel müşterinize Google Adwords reklamları ile ulaşabilirsiniz.

devamı

Facebook Reklamları İle Yeni Müşteri Nasıl Bulunur?

Geçtiğimiz yeni bir dönem olan ağ toplumu ile birlikte artık insanların reklamlardan kaçamaz hale geldiği inkar edilemez bir gerçek. Geleneksel sistemde müşteri sayfayı çevirdiği an ya da kanalı değiştirdiği an reklamınız da biterdi örneğin. Ama yeni dönem hiç de böyle değil.

devamı

Dijital Pazarlama Planı İle İnternetten Nasıl Yeni Müşteri Bulunur?

Müşteri önemli! Bu yüzden yeni müşteriler kazanmak için markaların dijital pazarlama planlarını iyi hazırlaması gerekmekte.

devamı

Dijital Pazarlama Planı Nedir ve Nasıl Fayda Sağlar?

Dijital pazarlama planı dijital ortamda atacağınız adımlardır aslına bakarsanız. Nasıl müşteri bulacağınızı belirleyeceğiniz, onlarla oluşturacağınız iletişim diline karar vereceğiniz bir kurumsallaşma adımıdır. Hatta plandan elde ettiğiniz verileri kullanarak yeni bir stratejiye yoğunlaşmanıza ön ayak olur. Peki, bu plandan nasıl fayda sağlayacağız?

devamı

Dijital Pazarlama Planı Nasıl Yapılır?

Dijital pazarlama planında atacağınız adımlar son derece önemlidir. Üzerinde düşünülmeli ve daha sonrasında uygulanacak stratejiye karar verilmelidir. Biz de dijital pazarlama planında atacağınız adımları sizler için listeledik.

devamı

İnstagram Reklamları İle Nasıl Yeni Müşteri Bulunur?

İnstagram, reklam yapılabilecek en büyük, en güzel ve en renkli platformlardan biri değil mi sizce de? Bizce tam olarak öyle!

devamı

Pazarlama Otomasyonu Nedir?

Pazarlamanın temel amacı, verilen hizmet ya da satılan ürünün insanlarda oluşturduğu farkındalığı arttırmaktır. Pazarlama ekibi bunun için fazla mesai harcar ve buna kafa yorar. Otomasyon ise bir işi mümkün olduğunca insan elinden uzak tutarak yapmaktır.

devamı

Markalar Pazarlama Otomasyonunu Nasıl Kullanıyor?

E-ticaret sitenize uğrayan ziyaretçileri birer alıcıya dönüştürmek, satış sürecini nasıl yönettiğiniz ile doğrudan alakalıdır. Birlikte pazarlama otomasyonunun nasıl kullanıldığını ayrıntılı bir şekilde inceleyelim;

devamı