Vitamin Deposu

Facebook’ta Canlı Yayın Yapmak Markalara Ne Kazandırır?

Geride bıraktığımız günlerde Facebook karşımıza canlı yayın yapma seçeneği ile çıktı. Bu da insanlara bir olayı arkadaş listesindekilerle paylaşabilme şansı ve eğlenceli bir anı paylaşabilmenin mutluluğunu verdi. Facebook’un bu özelliğini nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

devamı

E-Posta Kutusunda Fark Yaratabileceğiniz 5 İçerik Fikri

Şimdi sizden bir şey isteyeceğiz. E-posta kutunuzu bir açın. Ne kadar çok mail var fark ettiniz değil mi? Çoğunu açmamışsınız bile. Açıp umursamadıklarınız da var sildikleriniz de. Müşterilerinizin e-posta kutuları da tam olarak böyle. Öncelikle “Ben e-posta kutumda ne görmek isterdim?” sorusunu kendinize yöneltmenizi istiyoruz. Şimdi de size 5 içerik fikri sunuyoruz;

devamı

Web Sitenizde Yer Vermeniz Gerekenler

Dünya her geçen gün daha da dijitale taşınıyor. Rakiplerinizle aranızda bazı farklar olmalı. Bunu nasıl yapacaksınız? İşte, size web sitenizde mutlaka yer vermeniz gereken bazı şeyler;

devamı

Sosyal Medya Pazarlamasında Uymanız Gereken 10 Kural

İnsanların büyük bir kısmı vaktinin çoğunu internet üzerinde geçiriyor. İnternetin bu denli çok kullanılması ile iletişim kavramı da bu mecraya kaymış durumda. İnsanlarla en başarılı iletişime girilebilecek nokta ise hiç şüphesiz sosyal medya. Peki, siz bir marka olarak bu mecrayı nasıl kullanıyorsunuz? Sosyal medyayı verimli kullanamadığınızı düşünüyor ya da hatalarınız olduğunu düşünüyorsanız gelin, birlikte uymanız gereken altın değerindeki kuralları inceleyelim.

devamı

Kadın Doğum Doktorları İçin Dijital Reklam Yönetimi

Kadın doğum doktorlarının internetten yeni hasta bulmak için yapmakta oldukları dijital pazarlama çalışmasının ikinci aşamasını ise dijital reklam yönetimi oluşturmaktadır. Dijital reklam yönetimi kadın doğum doktorlarının potansiyel hastalarına ulaşması için oluşturdukları ücretli mesajladır.

devamı

Kadın Doğum Doktorları İçin Sosyal Medya

Kadın doğum doktorlarının potansiyel hastalarına buluşabilecekleri en avantajlı iki mecra: Facebook ve İnstagram.

devamı

Dijital Pazarlama Planı Neden Önemlidir ve Nasıl Yapılır?

İnsanların beynini yönetemez ya da diğer bireyler ile ne konuştuklarına siz karar veremezsiniz. Ancak onlara konuşabilecekleri bir gündem oluşturabilirsiniz. Bunu da sürekli olarak markanızı onlara hatırlatarak ve onlara bilgilendirme mesajları göndererek yapabilirsiniz. İşte dijital iletişim bu anlama gelir. Dijital iletişim, insanlarla etkileşim içinde olmaktır.

devamı

İnternetten Yeni Müşteri Nasıl Bulunur?

İnternet yeni bir dünya düzeni!

Müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle daha kolay iletişim kurmanızı sağlayan bir mecra aslına bakarsanız. Müşterinin güvenini kazanma konusunda ise sizlere en iyi yolları sunan bir oluşum. Öncü markalardan biri olmanızı ve rakiplerinizi sollamanızı da sağlayabilen bir platform! Çünkü iletişim tek taraflı değil. Müşterilerinizle sürekli etkileşim halindesiniz. İyi iletişimin sattıramayacağı hiçbir şey yoktur.

devamı

Google Adwords Reklamları ile Nasıl Yeni Müşteri Bulunur?

Google Adwors reklamlarına yapacağınız ufak bir yatırım size ne gibi bir fayda sağlar öğrenmek ister misiniz? Markanızın sunduğu hizmetleri ya da ürünleri Google’da arayan bir bireyi düşünelim. Bu birey aynı zamanda sizin potansiyel müşterinizdir. Hizmetinizi ya da ürünlerinizi aratan bu potansiyel müşterinize Google Adwords reklamları ile ulaşabilirsiniz.

devamı

Facebook Reklamları İle Yeni Müşteri Nasıl Bulunur?

Geçtiğimiz yeni bir dönem olan ağ toplumu ile birlikte artık insanların reklamlardan kaçamaz hale geldiği inkar edilemez bir gerçek. Geleneksel sistemde müşteri sayfayı çevirdiği an ya da kanalı değiştirdiği an reklamınız da biterdi örneğin. Ama yeni dönem hiç de böyle değil.

devamı