Limon Ağacı İle Tanışın!

http-::www.behance.net:gallery:Laand:10680713
Limon Ağacı, markanızın ihtiyacı olan vitamini dijital iletişim ve pazarlama çalışmalarıyla doğru zamanda, doğru mecrada, doğru kitleye iletmeyi iyi bilir. İşte bu yüzden Dijital İletişim ve Pazarlama’nın müşterilerinizin aklına girmek için en iyi vitamin olduğunu düşünüyoruz.

Limon Ağacı, ağız sulandıran dijital çözümler üreterek markanızın internetten istediğiniz geri dönüşleri almasını sağlar.Bu kadar limondan bahsettikten sonra sakın ha ekşi bir ajans olduğumuzu düşünmeyin.

Çalıştığımız her marka sonsuz enerji ve tazelikle ürettiğimiz projelerin çalışmaya başladığımız ilk andan itibaren meyvesini yemeye başlar. Hatta hasat zamanı geldiğinde rakiplerinizin ağzı sulanır, canı çeker.

İşte şimdi Limon Ağacı’nın dijitalin her dalında ürettiği tatlı pazarlama çözümlerini öğrenmek üzeresiniz.Ekibimizde Kimler Var?

person-9
Büşra Kalafat
Kurucu&Dijital Pazarlama Danışmanı
person-1
Elif Dere Kurtay
Sosyal Medya Danışmanı
Boss
Ece Şahin
Sosyal Medya Danışmanı
person-17
Cansu Demir
Sosyal Medya Danışmanı
person-12
Yıldız Didem Kaya
Sosyal Medya Danışmanı
person-5
Ezgi Erden
Grafik Tasarımcı


Dijitalin Meyvesini Yiyenler Ne Dedi?


person-1
Prof. Dr. Ahmet Salim Göktepe, Algoloji Uzmanı
Hastalarımın günün istedikleri bir zaman diliminde bana ulaşmalarını benimde onlara yardımcı olmamı kolaylaştıracak en uygun kanal sosyal medyaydı. Önce bir web sitesi ardından sosyal medya çalışmalarına başladık. Sosyal medyada şahsım adına üretilen infografikler sayesinden hastalarımın ilgisi arttı.
person-13
Saparch, İnsan Kaynakları
Dijitaldeki ilk you haritamızı birlikte çizdik. Sosyal medyada ve dijital reclaim çalışmalarında amaçlarımıza ulaşmada keyifle çalıştık.
person-6
1001 Kravat, E-Ticaret
Tüketicilerimize ürünlerimizi ulaştırmak için internetten daha güçlü bir kanal olamazdı. Bunu gerçekleştirebilmek için bir çözüm ortağı arayışımız vardı ve Limon Ağacı ile yollarımız kesişti. Birlikte kısa sürede iyi işlere imza attık.


Dijitalin Meyvesini Yiyenler

6-cropped
7-cropped
4-cropped
1-cropped