Şimdi Dijitalin Meyvesini Yeme Zamanı!
Menu

Ücretsiz Danışmanlık Talebi

 
 
 

 

Danışmanlık Talebinizde Sizleri Neler Bekliyor?

İnternetteki müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve onları ele geçirmenin en iyi yollarını öğrenebileceğiniz 1 seans ücretsiz danışmanlık talebinde bulunmak için öncelikle formu eksiksiz bir şekilde doldurun.

Siz formu doldurduktan sonra tarafımıza ulaşacak bilgiler dahilinde size özel bir kılavuz hazırlayıp formda belirtmiş olduğunuz mail adresi ile paylaşacağız.

Danışmanlık Talep Edin
Ücretsiz Danışmanlık Talebinin Avantajları

1. İnternette sizi arayanlara nasıl ulaşabileceğinize dair 3 ücretsiz teknik öğretir.

2. Hem markanızı hem de rakiplerinizin takibini ücretsiz bir şekilde nasıl sağlayabileceğinizin yollarını gösterir.

3. İnterneti etkin kullanarak markanıza ve itibarınıza neler katacağınıza dair fikirler edinmenizi sağlayan Dijital Pazarlama Planı yapılır.

Müşterilerimizin Yorumları Nasıldı?


2201-02

Prof. Dr. Petek Balkanlı

2016 yılından bu yana sosyal medya kanallarımı yönetiyorsunuz. Özellikle instagram çalışmalarından ve de her hafta hiç aksatmadan düzenlenen canlı yayınlardan oldukça memnunum. Keyifli ve verimli geçiyor.

2201-01

PrimeHTC Dr. Reşat Arpacı

Birlikte yürüttüğümüz dijital reklam çalışamları ile sesimizi hedeflediğimiz ülkelere duyurduk. Facebook ve instagram reklamları ile gelen hastalarımızı ülkemizde ağırladık ve onları mutlu bir şekilde ülkelerine uğurladık. Sosyal medyada yaptığımız paylaşımlar sayesinde hastalarımızla hep iletişimde kaldık.

2201-04

Savran Klinik

Bu yola çıkacağımızda kendimize bir yol arkadaşı arıyorduk ve bir tavsiye üzerine sizinle tanıştık. Çalışmaya başladık. Her ay biraz daha büyüdüğümüzü gördük. Şimdi bulunduğumuz yerde yurtdışından gelen pek çok hastanın bize sosyal medya üzerinden ulaşıyor olması büyük kolaylık.