Ücretsiz Danışmanlık Talebi

 
 
 

 

Danışmanlık Talebinizde Sizleri Neler Bekliyor?

İnternetteki müşterilerinizle daha iyi iletişim kurmak ve onları ele geçirmenin en iyi yollarını öğrenebileceğiniz 1 seans ücretsiz danışmanlık talebinde bulunmak için öncelikle formu eksiksiz bir şekilde doldurun.

Siz formu doldurduktan sonra tarafımıza ulaşacak bilgiler dahilinde size özel bir kılavuz hazırlayıp formda belirtmiş olduğunuz mail adresi ile paylaşacağız.

Danışmanlık Talep EdinÜcretsiz Danışmanşlık Talebinin Avantajları

1. İnternette sizi arayanlara nasıl ulaşabileceğinize dair 3 ücretsiz teknik öğretir.

2. Hem markanızı hem de rakiplerinizin takibini ücretsiz bir şekilde nasıl sağlayabileceğinizin yollarını gösterir.

3. İnterneti etkin kullanarak markanıza ve itibarınıza neler katacağınıza dair fikirler edinmenizi sağlayan Dijital Pazarlama Planı yapılır.

Müşterilerimizin Yorumları Nasıldı?


2201-02

Op. Dr. Hüseyin Kandulu

Dijital pazarlama ve iletişim çalışmalarımızda daha önceki iş ortaklarımızdan bir türlü yeterli verimi alamamıştık. 2014 yılından bu yana başarılı bir şekilde sürdüğümüz çalışmalarla internetten hastalarıma seslenebildim, onlara faydalı bilgiler sunabildim ve iletişim kurabilmiş oldum.

2201-01

Harun Karakuş

Sosyal medya hep ertelediğimiz bir iletişim kanalıydı. Bir gün kolları sıvıyarak bu işe giriştiğimizde kendimize bir yol arkadaşı aradık ve yolumuz Limon Ağacı ile kesişti. 2013 yılından bu yana çok güzel işlere imza attık.

2201-04

Bülent Karabağ

Bir bayii olarak müşterilerimize ulaşabileceğimiz yeni bir kanal açmak istedik. Bu kanalda nitekim son dönemlerin en popüler iletişim aracı olan sosyal medyaydı. Lokal bazlı çalışmalarla kısa sürede mağazamızın çevresinde insanlara ulaştık ve onları mağazamıza davet ederek satışlarımızı arttırdık.